Streetview Burgemeester Dalleustraat 7 Waalwijk

Burgemeester Dalleustraat 7, 5141 BK Waalwijk

263 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 4 slaapkamers Label A++

Burgemeester Dalleustraat 7 is een woonhuis in Waalwijk, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 263 m², een perceel van 1008 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
263 m²
Perceeloppervlakte
1008 m²
Inhoud
1075 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Dalleustraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Dalleustraat 7

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
126.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
53.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
73.7%
CO₂-emissie
12.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waalwijk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

15.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Waalwijk

3990 Inwoners
1935 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1863 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Besoyen
60% Koopwoningen
4.004 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Dalleustraat 7

Vergelijkbare woningen in Waalwijk

Veelgestelde vragen over Burgemeester Dalleustraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Dalleustraat 7?

De gemiddelde woningwaarde in Besoyen is €332.000. Dat komt neer op circa €1.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Dalleustraat 7 zich tot de wijk Besoyen?

Burgemeester Dalleustraat 7 is een woonhuis van 263 m² in de wijk Besoyen. De buurt telt 1.863 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.004 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Dalleustraat 7?

Burgemeester Dalleustraat 7 is een woonhuis in Besoyen, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Dalleustraat 7 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Dalleustraat 7 heeft 263 m² woonoppervlakte en 1075 m³ inhoud. Het perceel is 1008 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Besoyen ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Dalleustraat 7 en wat betekent dat?

Burgemeester Dalleustraat 7 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-05-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Dalleustraat 7?

Burgemeester Dalleustraat 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Besoyen?

De wijk Besoyen in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Besoyen?

Vanuit Burgemeester Dalleustraat 7 in Besoyen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 15.9 km, snelwegoprit op 1 km.