Streetview Besoyensestraat 89 Waalwijk

Besoyensestraat 89, 5141 AG Waalwijk

319 m² Bouwjaar 1980

Besoyensestraat 89 is een woonhuis in Waalwijk, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 319 m² en een perceel van 249 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
319 m²
Perceeloppervlakte
249 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Besoyensestraat 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Waalwijk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

15.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Waalwijk

3990 Inwoners
1935 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1863 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Besoyen
60% Koopwoningen
4.004 Inwoners per km²

Locatie van Besoyensestraat 89

Vergelijkbare woningen in Waalwijk

Veelgestelde vragen over Besoyensestraat 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Besoyensestraat 89?

De gemiddelde woningwaarde in Besoyen is €332.000. Dat komt neer op circa €1.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Besoyensestraat 89 zich tot de wijk Besoyen?

Besoyensestraat 89 is een woonhuis van 319 m² in de wijk Besoyen. De buurt telt 1.863 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.004 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Besoyensestraat 89?

Besoyensestraat 89 is een woonhuis in Besoyen, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Besoyensestraat 89 vergeleken met de buurt?

Besoyensestraat 89 heeft 319 m² woonoppervlakte. Het perceel is 249 m². In Besoyen ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Besoyen?

De wijk Besoyen in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Besoyen?

Vanuit Besoyensestraat 89 in Besoyen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 15.9 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Besoyen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Besoyensestraat 89: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Besoyen?

Recreatie nabij Besoyen: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Besoyensestraat 89?

Een woningrapport voor Besoyensestraat 89 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Besoyen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.