Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Johann Strausslaan 34 Waalre

Johann Strausslaan 34, 5583 XX Waalre

153 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Johann Strausslaan 34 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Waalre, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 403 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
403 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Johann Strausslaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johann Strausslaan 34

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
172.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (273.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Waalre

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Waalre

3920 Inwoners
1635 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1632 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Ekenrooi
86% Koopwoningen
3.752 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johann Strausslaan 34

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Johann Strausslaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Johann Strausslaan 34?

De prijsindicatie voor Johann Strausslaan 34 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Ekenrooi is €462.000. Dat komt neer op circa €3.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johann Strausslaan 34 zich tot de wijk Ekenrooi?

Johann Strausslaan 34 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 153 m² in de wijk Ekenrooi. De buurt telt 1.632 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.752 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johann Strausslaan 34?

Johann Strausslaan 34 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Ekenrooi, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Johann Strausslaan 34 vergeleken met de buurt?

Johann Strausslaan 34 heeft 153 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 403 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Ekenrooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johann Strausslaan 34 en wat betekent dat?

Johann Strausslaan 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johann Strausslaan 34?

Johann Strausslaan 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 273 m².

Hoe is de woningmarkt in Ekenrooi?

De wijk Ekenrooi in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ekenrooi?

Vanuit Johann Strausslaan 34 in Ekenrooi bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.