Streetview Maria van Bourgondiëlaan 12 Waalre

Maria van Bourgondiëlaan 12, 5583 XE Waalre

143 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Maria van Bourgondiëlaan 12 is een woonhuis in Waalre, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 221 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
221 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Maria van Bourgondiëlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maria van Bourgondiëlaan 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waalre

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Waalre

3920 Inwoners
1635 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1632 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Ekenrooi
86% Koopwoningen
3.752 Inwoners per km²

Locatie van Maria van Bourgondiëlaan 12

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Maria van Bourgondiëlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Maria van Bourgondiëlaan 12?

De prijsindicatie voor Maria van Bourgondiëlaan 12 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Ekenrooi is €462.000. Dat komt neer op circa €3.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maria van Bourgondiëlaan 12 zich tot de wijk Ekenrooi?

Maria van Bourgondiëlaan 12 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Ekenrooi. De buurt telt 1.632 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.752 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maria van Bourgondiëlaan 12?

Maria van Bourgondiëlaan 12 is een woonhuis in Ekenrooi, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Maria van Bourgondiëlaan 12 vergeleken met de buurt?

Maria van Bourgondiëlaan 12 heeft 143 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 221 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Ekenrooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maria van Bourgondiëlaan 12 en wat betekent dat?

Maria van Bourgondiëlaan 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maria van Bourgondiëlaan 12?

Maria van Bourgondiëlaan 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ekenrooi?

De wijk Ekenrooi in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ekenrooi?

Vanuit Maria van Bourgondiëlaan 12 in Ekenrooi bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.