Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 364 m²
Pastoor van der Heijdenstraat 14 is een woning in Waalre, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 364 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastoor van der Heijdenstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
6.6 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ekenrooi is €462.000. Dat komt neer op circa €1.269 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastoor van der Heijdenstraat 14 is een woning van 364 m² in de wijk Ekenrooi. De buurt telt 1.632 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.752 inwoners per km².
Pastoor van der Heijdenstraat 14 is een woning in Ekenrooi, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Pastoor van der Heijdenstraat 14 heeft 364 m² woonoppervlakte. In Ekenrooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ekenrooi in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Pastoor van der Heijdenstraat 14 in Ekenrooi bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor van der Heijdenstraat 14: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Ekenrooi: restaurant (1.2 km), cafe (1.8 km).
Een woningrapport voor Pastoor van der Heijdenstraat 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ekenrooi. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.