Vrijstaande woning Ekenrooisestraat 16 Waalre

Ekenrooisestraat 16, 5583 TG Waalre

180 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Ekenrooisestraat 16 is een vrijstaande woning in Waalre, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 979 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
979 m²
Inhoud
219 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ekenrooisestraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ekenrooisestraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.2%
CO₂-emissie
36.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waalre

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Waalre

3920 Inwoners
1635 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1632 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Ekenrooi
86% Koopwoningen
3.752 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ekenrooisestraat 16

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Ekenrooisestraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Ekenrooisestraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Ekenrooi is €462.000. Dat komt neer op circa €2.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ekenrooisestraat 16 zich tot de wijk Ekenrooi?

Ekenrooisestraat 16 is een vrijstaande woning van 180 m² in de wijk Ekenrooi. De buurt telt 1.632 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.752 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ekenrooisestraat 16?

Ekenrooisestraat 16 is een vrijstaande woning in Ekenrooi, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ekenrooisestraat 16 vergeleken met de buurt?

Ekenrooisestraat 16 heeft 180 m² woonoppervlakte en 219 m³ inhoud. Het perceel is 979 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Ekenrooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ekenrooisestraat 16 en wat betekent dat?

Ekenrooisestraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ekenrooisestraat 16?

Ekenrooisestraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ekenrooi?

De wijk Ekenrooi in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ekenrooi?

Vanuit Ekenrooisestraat 16 in Ekenrooi bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.