Streetview Ekenrooisestraat 57 Waalre

Ekenrooisestraat 57, 5583 TD Waalre

374 m² Bouwjaar 1875

Ekenrooisestraat 57 is een appartement in Waalre, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 374 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1875
Woonoppervlakte
374 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Ekenrooisestraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Waalre

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Waalre

3920 Inwoners
1635 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1632 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Ekenrooi
86% Koopwoningen
3.752 Inwoners per km²

Locatie van Ekenrooisestraat 57

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Ekenrooisestraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Ekenrooisestraat 57?

De gemiddelde woningwaarde in Ekenrooi is €462.000. Dat komt neer op circa €1.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ekenrooisestraat 57 zich tot de wijk Ekenrooi?

Ekenrooisestraat 57 is een appartement van 374 m² in de wijk Ekenrooi. De buurt telt 1.632 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.752 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ekenrooisestraat 57?

Ekenrooisestraat 57 is een appartement in Ekenrooi, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ekenrooisestraat 57 vergeleken met de buurt?

Ekenrooisestraat 57 heeft 374 m² woonoppervlakte. In Ekenrooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ekenrooi?

De wijk Ekenrooi in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ekenrooi?

Vanuit Ekenrooisestraat 57 in Ekenrooi bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ekenrooi?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ekenrooisestraat 57: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ekenrooi?

Recreatie nabij Ekenrooi: restaurant (1.2 km), cafe (1.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Ekenrooisestraat 57?