Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 454 m²
- Perceeloppervlakte
- 4040 m²
Hoge Duinlaan 14 is een woonhuis in Waalre, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 454 m² en een perceel van 4040 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoge Duinlaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Aalst is €516.000. Dat komt neer op circa €1.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoge Duinlaan 14 is een woonhuis van 454 m² in de wijk Aalst. De buurt telt 1.885 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.970 inwoners per km².
Hoge Duinlaan 14 is een woonhuis in Aalst, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hoge Duinlaan 14 heeft 454 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4040 m². In Aalst ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Aalst in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Hoge Duinlaan 14 in Aalst bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoge Duinlaan 14: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Aalst: restaurant (0.4 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Hoge Duinlaan 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Aalst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.