Streetview Koningin Julianalaan 4 Waalre

Koningin Julianalaan 4, 5582 JV Waalre

276 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Koningin Julianalaan 4 is een woonhuis in Waalre, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 276 m², een perceel van 1056 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
276 m²
Perceeloppervlakte
1056 m²
Inhoud
1043 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianalaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianalaan 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
160.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waalre

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Waalre

3805 Inwoners
1830 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1885 Woningvoorraad
€516.000 Gem. woningwaarde Aalst
64% Koopwoningen
1.970 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Julianalaan 4

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Koningin Julianalaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianalaan 4?

De prijsindicatie voor Koningin Julianalaan 4 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalst is €516.000. Dat komt neer op circa €1.870 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianalaan 4 zich tot de wijk Aalst?

Koningin Julianalaan 4 is een woonhuis van 276 m² in de wijk Aalst. De buurt telt 1.885 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianalaan 4?

Koningin Julianalaan 4 is een woonhuis in Aalst, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningin Julianalaan 4 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianalaan 4 heeft 276 m² woonoppervlakte en 1043 m³ inhoud. Het perceel is 1056 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Aalst ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianalaan 4 en wat betekent dat?

Koningin Julianalaan 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-01-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianalaan 4?

Koningin Julianalaan 4 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aalst?

De wijk Aalst in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalst?

Vanuit Koningin Julianalaan 4 in Aalst bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.