Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Inhoud
- 127 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Ligging
- in_residential_district
Canisiushof 12 is een bovenwoning in Waalre, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Canisiushof 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
5.7 kmFoto's ter illustratie met meubilering. Woning zal gestoffeerd worden opgeleverd. Bij deze woning is een eigen parkeerplaats gereserveerd waarvan de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Aalst is €516.000. Dat komt neer op circa €9.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCanisiushof 12 is een bovenwoning van 53 m² in de wijk Aalst. De buurt telt 1.885 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.970 inwoners per km².
Canisiushof 12 is een bovenwoning in Aalst, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Canisiushof 12 heeft 53 m² woonoppervlakte en 127 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Aalst ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Canisiushof 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1829.33 kg/jaar.
Canisiushof 12 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Aalst in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Canisiushof 12 in Aalst bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Canisiushof 12: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.8 km.