Vrijstaande woning Renier Sniederslaan 5 Waalre

Renier Sniederslaan 5, 5582 ES Waalre

283 m² Bouwjaar 1958 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Renier Sniederslaan 5 is een vrijstaande woning in Waalre, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 283 m², een perceel van 1070 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
283 m²
Perceeloppervlakte
1070 m²
Inhoud
1263 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€970.000 tot €1.220.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Renier Sniederslaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Renier Sniederslaan 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.32 kg/m²

Tuin
Ja (700.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Waalre

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Waalre

3805 Inwoners
1830 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1885 Woningvoorraad
€516.000 Gem. woningwaarde Aalst
64% Koopwoningen
1.970 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Renier Sniederslaan 5

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Renier Sniederslaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Renier Sniederslaan 5?

De prijsindicatie voor Renier Sniederslaan 5 ligt rond €970.000 tot €1.220.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalst is €516.000. Dat komt neer op circa €1.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Renier Sniederslaan 5 zich tot de wijk Aalst?

Renier Sniederslaan 5 is een vrijstaande woning van 283 m² in de wijk Aalst. De buurt telt 1.885 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Renier Sniederslaan 5?

Renier Sniederslaan 5 is een vrijstaande woning in Aalst, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Renier Sniederslaan 5 vergeleken met de buurt?

Renier Sniederslaan 5 heeft 283 m² woonoppervlakte en 1263 m³ inhoud. Het perceel is 1070 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Aalst ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Renier Sniederslaan 5 en wat betekent dat?

Renier Sniederslaan 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Renier Sniederslaan 5?

Renier Sniederslaan 5 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 700 m².

Hoe is de woningmarkt in Aalst?

De wijk Aalst in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalst?

Vanuit Renier Sniederslaan 5 in Aalst bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.