Vrijstaande woning Lepelstraat 12 Vrouwenpolder

Lepelstraat 12, 4354 KK Vrouwenpolder

230 m² Bouwjaar 1850 7 kamers 5 slaapkamers Label F

Lepelstraat 12 is een vrijstaande woning in Vrouwenpolder, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 1185 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
1185 m²
Inhoud
828 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lepelstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lepelstraat 12

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
269.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
374.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vrouwenpolder

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.3 km
Vervoer

Treinstation

10.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.3 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

10.5 km
Cultuur

Bioscoop

17.6 km

Buurtinformatie in Vrouwenpolder

280 Inwoners
105 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
121 Woningvoorraad
€578.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Vrouwenpolder
87% Koopwoningen
22 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lepelstraat 12

Vergelijkbare woningen in Vrouwenpolder

Veelgestelde vragen over Lepelstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Lepelstraat 12?

De prijsindicatie voor Lepelstraat 12 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Vrouwenpolder is €578.000. Dat komt neer op circa €2.513 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lepelstraat 12 zich tot de wijk Verspreide huizen Vrouwenpolder?

Lepelstraat 12 is een vrijstaande woning van 230 m² in de wijk Verspreide huizen Vrouwenpolder. De buurt telt 121 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lepelstraat 12?

Lepelstraat 12 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Vrouwenpolder, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lepelstraat 12 vergeleken met de buurt?

Lepelstraat 12 heeft 230 m² woonoppervlakte en 828 m³ inhoud. Het perceel is 1185 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Verspreide huizen Vrouwenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lepelstraat 12 en wat betekent dat?

Lepelstraat 12 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-05-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lepelstraat 12?

Lepelstraat 12 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Vrouwenpolder?

De wijk Verspreide huizen Vrouwenpolder in Vrouwenpolder (Zeeland) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.