Tussenwoning Het Veerse Bree 74 Vrouwenpolder

Het Veerse Bree 74, 4354 CA Vrouwenpolder

63 m² Bouwjaar 1999 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Het Veerse Bree 74 is een tussenwoning in Vrouwenpolder, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m², een perceel van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
63 m²
Perceeloppervlakte
74 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Daktype
Mansarde dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Het Veerse Bree 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Veerse Bree 74

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.93 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Bereikbaarheid in Vrouwenpolder

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

5.1 km
Vervoer

Treinstation

11.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.8 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

5.2 km
Cultuur

Bibliotheek

11.1 km
Cultuur

Bioscoop

18.1 km

Buurtinformatie in Vrouwenpolder

40 Inwoners
20 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
26 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde Breezand
62% Koopwoningen
72 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Het Veerse Bree 74

Vergelijkbare woningen in Vrouwenpolder

Veelgestelde vragen over Het Veerse Bree 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Veerse Bree 74?

De prijsindicatie voor Het Veerse Bree 74 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Breezand is €572.000. Dat komt neer op circa €9.079 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Veerse Bree 74 zich tot de wijk Breezand?

Het Veerse Bree 74 is een tussenwoning van 63 m² in de wijk Breezand. De buurt telt 26 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Veerse Bree 74?

Het Veerse Bree 74 is een tussenwoning in Breezand, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Het Veerse Bree 74 vergeleken met de buurt?

Het Veerse Bree 74 heeft 63 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Het perceel is 74 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Breezand ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Veerse Bree 74 en wat betekent dat?

Het Veerse Bree 74 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Veerse Bree 74?

Het Veerse Bree 74 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Breezand?

De wijk Breezand in Vrouwenpolder (Zeeland) kenmerkt zich door 40 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breezand?

Vanuit Het Veerse Bree 74 in Breezand bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 11.2 km, snelwegoprit op 1 km.