Geschakelde woning Dorpsdijk 45 Vrouwenpolder

Dorpsdijk 45, 4354 AB Vrouwenpolder

110 m² Bouwjaar 1925 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Dorpsdijk 45 is een geschakelde woning in Vrouwenpolder, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 231 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
231 m²
Inhoud
487 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Dorpsdijk 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsdijk 45

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.8%
CO₂-emissie
36.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vrouwenpolder

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

10.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.2 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

10.5 km
Cultuur

Bioscoop

17.5 km

Buurtinformatie in Vrouwenpolder

735 Inwoners
355 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
395 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Vrouwenpolder
76% Koopwoningen
2.119 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dorpsdijk 45

Vergelijkbare woningen in Vrouwenpolder

Veelgestelde vragen over Dorpsdijk 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsdijk 45?

De prijsindicatie voor Dorpsdijk 45 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Vrouwenpolder is €292.000. Dat komt neer op circa €2.655 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsdijk 45 zich tot de wijk Vrouwenpolder?

Dorpsdijk 45 is een geschakelde woning van 110 m² in de wijk Vrouwenpolder. De buurt telt 395 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.119 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsdijk 45?

Dorpsdijk 45 is een geschakelde woning in Vrouwenpolder, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsdijk 45 vergeleken met de buurt?

Dorpsdijk 45 heeft 110 m² woonoppervlakte en 487 m³ inhoud. Het perceel is 231 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Vrouwenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsdijk 45 en wat betekent dat?

Dorpsdijk 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-05-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dorpsdijk 45?

Dorpsdijk 45 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vrouwenpolder?

De wijk Vrouwenpolder in Vrouwenpolder (Zeeland) kenmerkt zich door 735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrouwenpolder?

Vanuit Dorpsdijk 45 in Vrouwenpolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 10.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.