Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 917 m²
Geesterenseweg 35 is een woonhuis in Vriezenveen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 917 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Geesterenseweg 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.5 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
8.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vriezenveen Oosteinde en Slot is €372.000. Dat komt neer op circa €406 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeesterenseweg 35 is een woonhuis van 917 m² in de wijk Vriezenveen Oosteinde en Slot. De buurt telt 413 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².
Geesterenseweg 35 is een woonhuis in Vriezenveen Oosteinde en Slot, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Geesterenseweg 35 heeft 917 m² woonoppervlakte. In Vriezenveen Oosteinde en Slot ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vriezenveen Oosteinde en Slot in Vriezenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Geesterenseweg 35 in Vriezenveen Oosteinde en Slot bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Geesterenseweg 35: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Vriezenveen Oosteinde en Slot: restaurant (1.5 km), cafe (3.9 km).
Een woningrapport voor Geesterenseweg 35 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vriezenveen Oosteinde en Slot. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1963, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.