Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 228 m²
- Perceeloppervlakte
- 4175 m²
Geesterenseweg 31 is een woonhuis in Vriezenveen, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m² en een perceel van 4175 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Geesterenseweg 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.5 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
8.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vriezenveen Oosteinde en Slot is €372.000. Dat komt neer op circa €1.632 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeesterenseweg 31 is een woonhuis van 228 m² in de wijk Vriezenveen Oosteinde en Slot. De buurt telt 413 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².
Geesterenseweg 31 is een woonhuis in Vriezenveen Oosteinde en Slot, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Geesterenseweg 31 heeft 228 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4175 m². In Vriezenveen Oosteinde en Slot ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vriezenveen Oosteinde en Slot in Vriezenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Geesterenseweg 31 in Vriezenveen Oosteinde en Slot bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Geesterenseweg 31: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Vriezenveen Oosteinde en Slot: restaurant (1.5 km), cafe (3.9 km).
Een woningrapport voor Geesterenseweg 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vriezenveen Oosteinde en Slot. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1939, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.