Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 466 m²
- Inhoud
- 580 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Binnenhof 4 is een woonhuis in Vriezenveen, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 466 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €381.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Binnenhof 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
8.4 kmDe prijsindicatie voor Binnenhof 4 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Vriezenveen Westeinde is €381.000. Dat komt neer op circa €2.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBinnenhof 4 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Vriezenveen Westeinde. De buurt telt 412 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.811 inwoners per km².
Binnenhof 4 is een woonhuis in Vriezenveen Westeinde, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Binnenhof 4 heeft 189 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 466 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Vriezenveen Westeinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €381.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Binnenhof 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-11-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Binnenhof 4 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Vriezenveen Westeinde in Vriezenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €381.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Binnenhof 4 in Vriezenveen Westeinde bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Binnenhof 4: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.2 km.