Streetview Kanaalweg Zuid 53 A Vriezenveen

Kanaalweg Zuid 53 A, 7671 GE Vriezenveen

226 m² Bouwjaar 1991

Kanaalweg Zuid 53 A is een woonhuis in Vriezenveen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 675 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
675 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg Zuid 53 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Vriezenveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Vriezenveen

225 Inwoners
75 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
76 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen ten oosten van kanaal
87% Koopwoningen
864 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalweg Zuid 53 A

Vergelijkbare woningen in Vriezenveen

Veelgestelde vragen over Kanaalweg Zuid 53 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalweg Zuid 53 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen ten oosten van kanaal is €366.000. Dat komt neer op circa €1.619 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalweg Zuid 53 A zich tot de wijk Verspreide huizen ten oosten van kanaal?

Kanaalweg Zuid 53 A is een woonhuis van 226 m² in de wijk Verspreide huizen ten oosten van kanaal. De buurt telt 76 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 864 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalweg Zuid 53 A?

Kanaalweg Zuid 53 A is een woonhuis in Verspreide huizen ten oosten van kanaal, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kanaalweg Zuid 53 A vergeleken met de buurt?

Kanaalweg Zuid 53 A heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 675 m². In Verspreide huizen ten oosten van kanaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen ten oosten van kanaal?

De wijk Verspreide huizen ten oosten van kanaal in Vriezenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen ten oosten van kanaal?

Vanuit Kanaalweg Zuid 53 A in Verspreide huizen ten oosten van kanaal bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen ten oosten van kanaal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalweg Zuid 53 A: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.3 km.