Streetview Kanaalweg Noord 12 A Vriezenveen

Kanaalweg Noord 12 A, 7671 EA Vriezenveen

241 m² Bouwjaar 1800

Kanaalweg Noord 12 A is een woonhuis in Vriezenveen, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 241 m² en een perceel van 2803 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1800
Woonoppervlakte
241 m²
Perceeloppervlakte
2803 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg Noord 12 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Vriezenveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Vriezenveen

95 Inwoners
35 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
48 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr
67% Koopwoningen
201 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalweg Noord 12 A

Vergelijkbare woningen in Vriezenveen

Veelgestelde vragen over Kanaalweg Noord 12 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalweg Noord 12 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr is €298.000. Dat komt neer op circa €1.237 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalweg Noord 12 A zich tot de wijk Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr?

Kanaalweg Noord 12 A is een woonhuis van 241 m² in de wijk Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr. De buurt telt 48 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 201 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalweg Noord 12 A?

Kanaalweg Noord 12 A is een woonhuis in Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kanaalweg Noord 12 A vergeleken met de buurt?

Kanaalweg Noord 12 A heeft 241 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2803 m². In Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr?

De wijk Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr in Vriezenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr?

Vanuit Kanaalweg Noord 12 A in Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspr.h. Vriezenveen West Industrieterr?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalweg Noord 12 A: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 2.2 km.