Vrijstaande woning Lange Zuiderweg 21 A Voorthuizen

Lange Zuiderweg 21 A, 3781 PJ Voorthuizen

185 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 2 slaapkamers Label B

Lange Zuiderweg 21 A is een vrijstaande woning in Voorthuizen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 1200 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
1200 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, outside_built_up_area, in_green_area, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lange Zuiderweg 21 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Zuiderweg 21 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Voorthuizen

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

18 km

Buurtinformatie in Voorthuizen

3360 Inwoners
1250 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1191 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Voorthuizen
74% Koopwoningen
161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Zuiderweg 21 A

Vergelijkbare woningen in Voorthuizen

Veelgestelde vragen over Lange Zuiderweg 21 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Zuiderweg 21 A?

De prijsindicatie voor Lange Zuiderweg 21 A ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Voorthuizen is €553.000. Dat komt neer op circa €2.989 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Zuiderweg 21 A zich tot de wijk Buitengebied Voorthuizen?

Lange Zuiderweg 21 A is een vrijstaande woning van 185 m² in de wijk Buitengebied Voorthuizen. De buurt telt 1.191 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Zuiderweg 21 A?

Lange Zuiderweg 21 A is een vrijstaande woning in Buitengebied Voorthuizen, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lange Zuiderweg 21 A vergeleken met de buurt?

Lange Zuiderweg 21 A heeft 185 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 1200 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Buitengebied Voorthuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Zuiderweg 21 A en wat betekent dat?

Lange Zuiderweg 21 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Lange Zuiderweg 21 A?

Lange Zuiderweg 21 A heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Voorthuizen?

De wijk Buitengebied Voorthuizen in Voorthuizen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Voorthuizen?

Vanuit Lange Zuiderweg 21 A in Buitengebied Voorthuizen bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.