Streetview Hoge Boeschoterweg 90 Voorthuizen

Hoge Boeschoterweg 90, 3781 NW Voorthuizen

265 m² Bouwjaar 2006 8 kamers 4 slaapkamers Label A

Hoge Boeschoterweg 90 is een woonhuis in Voorthuizen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m², een perceel van 4933 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
265 m²
Perceeloppervlakte
4933 m²
Inhoud
1080 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hoge Boeschoterweg 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Boeschoterweg 90

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorthuizen

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

18 km

Buurtinformatie in Voorthuizen

3360 Inwoners
1250 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1191 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Voorthuizen
74% Koopwoningen
161 Inwoners per km²

Locatie van Hoge Boeschoterweg 90

Vergelijkbare woningen in Voorthuizen

Veelgestelde vragen over Hoge Boeschoterweg 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Boeschoterweg 90?

De prijsindicatie voor Hoge Boeschoterweg 90 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Voorthuizen is €553.000. Dat komt neer op circa €2.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Boeschoterweg 90 zich tot de wijk Buitengebied Voorthuizen?

Hoge Boeschoterweg 90 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Buitengebied Voorthuizen. De buurt telt 1.191 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Boeschoterweg 90?

Hoge Boeschoterweg 90 is een woonhuis in Buitengebied Voorthuizen, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hoge Boeschoterweg 90 vergeleken met de buurt?

Hoge Boeschoterweg 90 heeft 265 m² woonoppervlakte en 1080 m³ inhoud. Het perceel is 4933 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Buitengebied Voorthuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Boeschoterweg 90 en wat betekent dat?

Hoge Boeschoterweg 90 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoge Boeschoterweg 90?

Hoge Boeschoterweg 90 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Voorthuizen?

De wijk Buitengebied Voorthuizen in Voorthuizen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Voorthuizen?