Streetview Nieuwe Noordenweg 11 Voorthuizen

Nieuwe Noordenweg 11, 3781 DX Voorthuizen

97 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Nieuwe Noordenweg 11 is een woonhuis in Voorthuizen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 135 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Noordenweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Noordenweg 11

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Voorthuizen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

17.5 km

Buurtinformatie in Voorthuizen

1420 Inwoners
560 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
553 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde De Maat
77% Koopwoningen
6.122 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Noordenweg 11

Vergelijkbare woningen in Voorthuizen

Veelgestelde vragen over Nieuwe Noordenweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Noordenweg 11?

De gemiddelde woningwaarde in De Maat is €414.000. Dat komt neer op circa €4.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Noordenweg 11 zich tot de wijk De Maat?

Nieuwe Noordenweg 11 is een woonhuis van 97 m² in de wijk De Maat. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.122 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Noordenweg 11?

Nieuwe Noordenweg 11 is een woonhuis in De Maat, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuwe Noordenweg 11 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Noordenweg 11 heeft 97 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Maat ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Noordenweg 11 en wat betekent dat?

Nieuwe Noordenweg 11 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Nieuwe Noordenweg 11?

Nieuwe Noordenweg 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Maat?

De wijk De Maat in Voorthuizen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Maat?

Vanuit Nieuwe Noordenweg 11 in De Maat bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.