Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 253 m²
Rijksstraatweg 24 is een appartement in Voorst, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.1 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
7.3 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
12 kmRestaurant
1.3 kmCafé
5.2 kmBibliotheek
7.3 kmBioscoop
8.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gietelo is €397.000. Dat komt neer op circa €1.569 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 24 is een appartement van 253 m² in de wijk Gietelo. De buurt telt 105 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 322 inwoners per km².
Rijksstraatweg 24 is een appartement in Gietelo, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijksstraatweg 24 heeft 253 m² woonoppervlakte. In Gietelo ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Gietelo in Voorst (Gelderland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 24 in Gietelo bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 24: ziekenhuis op 12 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 7.3 km.
Recreatie nabij Gietelo: restaurant (1.3 km), cafe (5.2 km).
Een woningrapport voor Rijksstraatweg 24 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Gietelo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.