Streetview Rijksstraatweg 16 Voorst

Rijksstraatweg 16, 7383 AR Voorst

242 m² Bouwjaar 1900 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Rijksstraatweg 16 is een woonhuis in Voorst, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m², een perceel van 1100 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
242 m²
Perceeloppervlakte
1100 m²
Inhoud
1025 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorst

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

5.2 km
Cultuur

Bibliotheek

7.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Voorst

230 Inwoners
85 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
105 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Gietelo
70% Koopwoningen
322 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 16

Vergelijkbare woningen in Voorst

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 16?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 16 ligt rond €309.835.000 tot €310.085.000. De gemiddelde woningwaarde in Gietelo is €397.000. Dat komt neer op circa €1.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 16 zich tot de wijk Gietelo?

Rijksstraatweg 16 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Gietelo. De buurt telt 105 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 322 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 16?

Rijksstraatweg 16 is een woonhuis in Gietelo, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 16 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 16 heeft 242 m² woonoppervlakte en 1025 m³ inhoud. Het perceel is 1100 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Gietelo ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 16 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 16?

Rijksstraatweg 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gietelo?

De wijk Gietelo in Voorst (Gelderland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gietelo?

Vanuit Rijksstraatweg 16 in Gietelo bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.1 km.