Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
Admiraal de Ruytersingel 36 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 240 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Admiraal de Ruytersingel 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noord-Hofland is €418.000. Dat komt neer op circa €2.362 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdmiraal de Ruytersingel 36 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Noord-Hofland. De buurt telt 2.573 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.225 inwoners per km².
Admiraal de Ruytersingel 36 is een woonhuis in Noord-Hofland, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Admiraal de Ruytersingel 36 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 240 m². In Noord-Hofland ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Admiraal de Ruytersingel 36 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.97 kg/jaar.
De wijk Noord-Hofland in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Admiraal de Ruytersingel 36 in Noord-Hofland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Admiraal de Ruytersingel 36: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.