Streetview Suze Groenewegerf 10 Voorschoten

Suze Groenewegerf 10, 2253 RX Voorschoten

100 m² Bouwjaar 1985 Label A

Suze Groenewegerf 10 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en een perceel van 148 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
148 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Suze Groenewegerf 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Suze Groenewegerf 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.5%
CO₂-emissie
21.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Voorschoten

5725 Inwoners
2640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2573 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Noord-Hofland
57% Koopwoningen
5.225 Inwoners per km²

Locatie van Suze Groenewegerf 10

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Suze Groenewegerf 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Suze Groenewegerf 10?

De prijsindicatie voor Suze Groenewegerf 10 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Noord-Hofland is €418.000. Dat komt neer op circa €4.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Suze Groenewegerf 10 zich tot de wijk Noord-Hofland?

Suze Groenewegerf 10 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Noord-Hofland. De buurt telt 2.573 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Suze Groenewegerf 10?

Suze Groenewegerf 10 is een woonhuis in Noord-Hofland, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Suze Groenewegerf 10 vergeleken met de buurt?

Suze Groenewegerf 10 heeft 100 m² woonoppervlakte. Het perceel is 148 m². In Noord-Hofland ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Suze Groenewegerf 10 en wat betekent dat?

Suze Groenewegerf 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Noord-Hofland?

De wijk Noord-Hofland in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord-Hofland?

Vanuit Suze Groenewegerf 10 in Noord-Hofland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noord-Hofland?