Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
Burgemeester De Koolplantsoen 1 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 165 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester De Koolplantsoen 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.6 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester De Koolplantsoen 1 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Noord-Hofland is €418.000. Dat komt neer op circa €3.007 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester De Koolplantsoen 1 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Noord-Hofland. De buurt telt 2.573 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.225 inwoners per km².
Burgemeester De Koolplantsoen 1 is een woonhuis in Noord-Hofland, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Burgemeester De Koolplantsoen 1 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 165 m². In Noord-Hofland ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester De Koolplantsoen 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Noord-Hofland in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Burgemeester De Koolplantsoen 1 in Noord-Hofland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester De Koolplantsoen 1: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.