Streetview Wijngaardenlaan 47 Voorschoten

Wijngaardenlaan 47, 2252 XK Voorschoten

118 m² Bouwjaar 1952

Wijngaardenlaan 47 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en een perceel van 141 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
141 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wijngaardenlaan 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Voorschoten

1730 Inwoners
710 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
706 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Bloemenwijk
88% Koopwoningen
7.453 Inwoners per km²

Locatie van Wijngaardenlaan 47

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Wijngaardenlaan 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijngaardenlaan 47?

De prijsindicatie voor Wijngaardenlaan 47 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenwijk is €524.000. Dat komt neer op circa €4.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijngaardenlaan 47 zich tot de wijk Bloemenwijk?

Wijngaardenlaan 47 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Bloemenwijk. De buurt telt 706 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.453 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijngaardenlaan 47?

Wijngaardenlaan 47 is een woonhuis in Bloemenwijk, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wijngaardenlaan 47 vergeleken met de buurt?

Wijngaardenlaan 47 heeft 118 m² woonoppervlakte. Het perceel is 141 m². In Bloemenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenwijk?

De wijk Bloemenwijk in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenwijk?

Vanuit Wijngaardenlaan 47 in Bloemenwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wijngaardenlaan 47: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bloemenwijk?

Recreatie nabij Bloemenwijk: restaurant (0.4 km), cafe (1.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Wijngaardenlaan 47?