Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 343 m²
- Inhoud
- 458 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
John F. Kennedyplantsoen 40 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 343 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €571.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor John F. Kennedyplantsoen 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boschgeest is €571.000. Dat komt neer op circa €3.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohn F. Kennedyplantsoen 40 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Boschgeest. De buurt telt 791 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.630 inwoners per km².
John F. Kennedyplantsoen 40 is een woonhuis in Boschgeest, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
John F. Kennedyplantsoen 40 heeft 166 m² woonoppervlakte en 458 m³ inhoud. Het perceel is 343 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Boschgeest ligt de gemiddelde woningwaarde op €571.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
John F. Kennedyplantsoen 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-12-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.49 kg/jaar.
John F. Kennedyplantsoen 40 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Boschgeest in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €571.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit John F. Kennedyplantsoen 40 in Boschgeest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.