Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 301 m²
Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 51 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en een perceel van 301 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €571.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boschgeest is €571.000. Dat komt neer op circa €6.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaron Schimmelpenninck van der Oyelaan 51 is een woonhuis van 95 m² in de wijk Boschgeest. De buurt telt 791 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.630 inwoners per km².
Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 51 is een woonhuis in Boschgeest, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 51 heeft 95 m² woonoppervlakte. Het perceel is 301 m². In Boschgeest ligt de gemiddelde woningwaarde op €571.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 51 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.74 kg/jaar.
De wijk Boschgeest in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €571.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 51 in Boschgeest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 51: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.9 km.