Herenhuis, vrijstaande woning Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 Voorschoten

Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13, 2252 EA Voorschoten

316 m² Bouwjaar 1967 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 is een herenhuis, vrijstaande woning in Voorschoten, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 316 m², een perceel van 655 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
316 m²
Perceeloppervlakte
655 m²
Inhoud
1117 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.180.000 tot €1.430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
167.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1.5%
CO₂-emissie
39.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en warmte terugwininstallatie

Tuin
Ja (279.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Voorschoten

1730 Inwoners
710 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
706 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Bloemenwijk
88% Koopwoningen
7.453 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13?

De prijsindicatie voor Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 ligt rond €1.180.000 tot €1.430.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenwijk is €524.000. Dat komt neer op circa €1.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 zich tot de wijk Bloemenwijk?

Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 is een herenhuis, vrijstaande woning van 316 m² in de wijk Bloemenwijk. De buurt telt 706 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.453 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13?

Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 is een herenhuis, vrijstaande woning in Bloemenwijk, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 vergeleken met de buurt?

Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 heeft 316 m² woonoppervlakte en 1117 m³ inhoud. Het perceel is 655 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Bloemenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 en wat betekent dat?

Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13?

Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 13 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 279 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemenwijk?

De wijk Bloemenwijk in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.