Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 3340 m²
Laantje van Van Wissen 5 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 3340 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €857.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laantje van Van Wissen 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €857.000. Dat komt neer op circa €3.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaantje van Van Wissen 5 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².
Laantje van Van Wissen 5 is een woonhuis in Buitengebied, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Laantje van Van Wissen 5 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3340 m². In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €857.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €857.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Laantje van Van Wissen 5 in Buitengebied bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laantje van Van Wissen 5: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 4.1 km.
Recreatie nabij Buitengebied: restaurant (0.7 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Laantje van Van Wissen 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.