Streetview Jan Wolkersstraat 6 Voorschoten

Jan Wolkersstraat 6, 2251 ZG Voorschoten

273 m² Bouwjaar 2008

Jan Wolkersstraat 6 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m² en een perceel van 236 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €695.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
273 m²
Perceeloppervlakte
236 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan Wolkersstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Voorschoten

2220 Inwoners
955 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
952 Woningvoorraad
€695.000 Gem. woningwaarde Krimwijk
67% Koopwoningen
4.625 Inwoners per km²

Locatie van Jan Wolkersstraat 6

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Jan Wolkersstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Wolkersstraat 6?

De gemiddelde woningwaarde in Krimwijk is €695.000. Dat komt neer op circa €2.546 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Wolkersstraat 6 zich tot de wijk Krimwijk?

Jan Wolkersstraat 6 is een woonhuis van 273 m² in de wijk Krimwijk. De buurt telt 952 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.625 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Wolkersstraat 6?

Jan Wolkersstraat 6 is een woonhuis in Krimwijk, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan Wolkersstraat 6 vergeleken met de buurt?

Jan Wolkersstraat 6 heeft 273 m² woonoppervlakte. Het perceel is 236 m². In Krimwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €695.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Krimwijk?

De wijk Krimwijk in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €695.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krimwijk?

Vanuit Jan Wolkersstraat 6 in Krimwijk bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Krimwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Wolkersstraat 6: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Krimwijk?

Recreatie nabij Krimwijk: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Jan Wolkersstraat 6?

Een woningrapport voor Jan Wolkersstraat 6 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Krimwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.