Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Inhoud
- 495 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Meerkoeteiland 15 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 280 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meerkoeteiland 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Meerkoeteiland 15 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Bijdorp is €454.000. Dat komt neer op circa €2.204 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeerkoeteiland 15 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Bijdorp. De buurt telt 783 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.801 inwoners per km².
Meerkoeteiland 15 is een woonhuis in Bijdorp, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Meerkoeteiland 15 heeft 206 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bijdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meerkoeteiland 15 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-08-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.93 kg/jaar.
Meerkoeteiland 15 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Bijdorp in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Meerkoeteiland 15 in Bijdorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meerkoeteiland 15: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.1 km.