Streetview Margaretha Fergusonhof 12 Voorschoten

Margaretha Fergusonhof 12, 2251 WB Voorschoten

264 m² Bouwjaar 1993

Margaretha Fergusonhof 12 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m² en een perceel van 1862 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €695.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
264 m²
Perceeloppervlakte
1862 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Margaretha Fergusonhof 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Voorschoten

2220 Inwoners
955 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
952 Woningvoorraad
€695.000 Gem. woningwaarde Krimwijk
67% Koopwoningen
4.625 Inwoners per km²

Locatie van Margaretha Fergusonhof 12

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Margaretha Fergusonhof 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Margaretha Fergusonhof 12?

De gemiddelde woningwaarde in Krimwijk is €695.000. Dat komt neer op circa €2.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Margaretha Fergusonhof 12 zich tot de wijk Krimwijk?

Margaretha Fergusonhof 12 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Krimwijk. De buurt telt 952 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.625 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Margaretha Fergusonhof 12?

Margaretha Fergusonhof 12 is een woonhuis in Krimwijk, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Margaretha Fergusonhof 12 vergeleken met de buurt?

Margaretha Fergusonhof 12 heeft 264 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1862 m². In Krimwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €695.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Krimwijk?

De wijk Krimwijk in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €695.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krimwijk?

Vanuit Margaretha Fergusonhof 12 in Krimwijk bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Krimwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Margaretha Fergusonhof 12: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Krimwijk?

Recreatie nabij Krimwijk: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Margaretha Fergusonhof 12?