Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 253 m²
- Inhoud
- 757 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Hofvliet 156 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 253 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hofvliet 156
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Starrenburg is €607.000. Dat komt neer op circa €3.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHofvliet 156 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Starrenburg. De buurt telt 1.115 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.983 inwoners per km².
Hofvliet 156 is een woonhuis in Starrenburg, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hofvliet 156 heeft 187 m² woonoppervlakte en 757 m³ inhoud. Het perceel is 253 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Starrenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hofvliet 156 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-05-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.53 kg/jaar.
Hofvliet 156 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Starrenburg in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Hofvliet 156 in Starrenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hofvliet 156: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4 km.