Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 251 m²
- Inhoud
- 780 m³
- Kamers
- 6
Hofvliet 126 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 251 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hofvliet 126
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Hofvliet 126 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Starrenburg is €607.000. Dat komt neer op circa €2.639 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHofvliet 126 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Starrenburg. De buurt telt 1.115 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.983 inwoners per km².
Hofvliet 126 is een woonhuis in Starrenburg, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hofvliet 126 heeft 230 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Starrenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hofvliet 126 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Hofvliet 126 heeft 6 kamers.
De wijk Starrenburg in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Hofvliet 126 in Starrenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hofvliet 126: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4 km.