Villa, geschakelde woning (split-level woning) Hofvliet 81 Voorschoten

Hofvliet 81, 2251 TJ Voorschoten

293 m² Bouwjaar 2003 7 kamers 4 slaapkamers Label A+

Hofvliet 81 is een villa, geschakelde woning (split-level woning) in Voorschoten, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 293 m², een perceel van 371 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Villa, geschakelde woning (split-level woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
293 m²
Perceeloppervlakte
371 m²
Inhoud
1135 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.335.000 tot €1.585.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hofvliet 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofvliet 81

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
95.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
88.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.2%
CO₂-emissie
16.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Voorschoten

2715 Inwoners
1115 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1115 Woningvoorraad
€607.000 Gem. woningwaarde Starrenburg
79% Koopwoningen
3.983 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hofvliet 81

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Hofvliet 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofvliet 81?

De prijsindicatie voor Hofvliet 81 ligt rond €1.335.000 tot €1.585.000. De gemiddelde woningwaarde in Starrenburg is €607.000. Dat komt neer op circa €2.072 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofvliet 81 zich tot de wijk Starrenburg?

Hofvliet 81 is een villa, geschakelde woning (split-level woning) van 293 m² in de wijk Starrenburg. De buurt telt 1.115 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofvliet 81?

Hofvliet 81 is een villa, geschakelde woning (split-level woning) in Starrenburg, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hofvliet 81 vergeleken met de buurt?

Hofvliet 81 heeft 293 m² woonoppervlakte en 1135 m³ inhoud. Het perceel is 371 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Starrenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofvliet 81 en wat betekent dat?

Hofvliet 81 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-07-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hofvliet 81?

Hofvliet 81 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Starrenburg?

De wijk Starrenburg in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Starrenburg?

Vanuit Hofvliet 81 in Starrenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.