Streetview Hofvliet 79 Voorschoten

Hofvliet 79, 2251 TJ Voorschoten

205 m² Bouwjaar 2003 7 kamers 3 slaapkamers Label B

Hofvliet 79 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 361 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
361 m²
Inhoud
1042 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hofvliet 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofvliet 79

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Voorschoten

2715 Inwoners
1115 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1115 Woningvoorraad
€607.000 Gem. woningwaarde Starrenburg
79% Koopwoningen
3.983 Inwoners per km²

Locatie van Hofvliet 79

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Hofvliet 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofvliet 79?

De prijsindicatie voor Hofvliet 79 ligt rond €960.000 tot €1.210.000. De gemiddelde woningwaarde in Starrenburg is €607.000. Dat komt neer op circa €2.961 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofvliet 79 zich tot de wijk Starrenburg?

Hofvliet 79 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Starrenburg. De buurt telt 1.115 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofvliet 79?

Hofvliet 79 is een woonhuis in Starrenburg, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hofvliet 79 vergeleken met de buurt?

Hofvliet 79 heeft 205 m² woonoppervlakte en 1042 m³ inhoud. Het perceel is 361 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Starrenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofvliet 79 en wat betekent dat?

Hofvliet 79 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-03-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hofvliet 79?

Hofvliet 79 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Starrenburg?

De wijk Starrenburg in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Starrenburg?

Vanuit Hofvliet 79 in Starrenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.