Portiekflat (appartement) Bram Limburgstraat 110 Voorschoten

Bram Limburgstraat 110, 2251 RV Voorschoten

137 m² Bouwjaar 1995 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Bram Limburgstraat 110 is een portiekflat (appartement) in Voorschoten, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
137 m²
Inhoud
452 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bram Limburgstraat 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bram Limburgstraat 110

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Voorschoten

2715 Inwoners
1115 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1115 Woningvoorraad
€607.000 Gem. woningwaarde Starrenburg
79% Koopwoningen
3.983 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bram Limburgstraat 110

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Bram Limburgstraat 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Bram Limburgstraat 110?

De prijsindicatie voor Bram Limburgstraat 110 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Starrenburg is €607.000. Dat komt neer op circa €4.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bram Limburgstraat 110 zich tot de wijk Starrenburg?

Bram Limburgstraat 110 is een portiekflat (appartement) van 137 m² in de wijk Starrenburg. De buurt telt 1.115 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bram Limburgstraat 110?

Bram Limburgstraat 110 is een portiekflat (appartement) in Starrenburg, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bram Limburgstraat 110 vergeleken met de buurt?

Bram Limburgstraat 110 heeft 137 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Starrenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bram Limburgstraat 110 en wat betekent dat?

Bram Limburgstraat 110 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-08-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bram Limburgstraat 110?

Bram Limburgstraat 110 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Starrenburg?

De wijk Starrenburg in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Starrenburg?

Vanuit Bram Limburgstraat 110 in Starrenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.