Streetview Frans Everstijnstraat 14 Voorschoten

Frans Everstijnstraat 14, 2251 RS Voorschoten

164 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Frans Everstijnstraat 14 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 365 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
365 m²
Inhoud
710 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Frans Everstijnstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frans Everstijnstraat 14

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Voorschoten

2715 Inwoners
1115 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1115 Woningvoorraad
€607.000 Gem. woningwaarde Starrenburg
79% Koopwoningen
3.983 Inwoners per km²

Locatie van Frans Everstijnstraat 14

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Frans Everstijnstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Frans Everstijnstraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Starrenburg is €607.000. Dat komt neer op circa €3.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frans Everstijnstraat 14 zich tot de wijk Starrenburg?

Frans Everstijnstraat 14 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Starrenburg. De buurt telt 1.115 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frans Everstijnstraat 14?

Frans Everstijnstraat 14 is een woonhuis in Starrenburg, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Frans Everstijnstraat 14 vergeleken met de buurt?

Frans Everstijnstraat 14 heeft 164 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 365 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Starrenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frans Everstijnstraat 14 en wat betekent dat?

Frans Everstijnstraat 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-07-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frans Everstijnstraat 14?

Frans Everstijnstraat 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Starrenburg?

De wijk Starrenburg in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Starrenburg?

Vanuit Frans Everstijnstraat 14 in Starrenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.