Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Inhoud
- 475 m³
- Kamers
- 5
Bram Limburgstraat 74 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bram Limburgstraat 74
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Bram Limburgstraat 74 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Starrenburg is €607.000. Dat komt neer op circa €4.564 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBram Limburgstraat 74 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Starrenburg. De buurt telt 1.115 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.983 inwoners per km².
Bram Limburgstraat 74 is een woonhuis in Starrenburg, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bram Limburgstraat 74 heeft 133 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Starrenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bram Limburgstraat 74 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-05-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bram Limburgstraat 74 heeft 5 kamers.
De wijk Starrenburg in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bram Limburgstraat 74 in Starrenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bram Limburgstraat 74: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4 km.