Tussenwoning Bram Limburgstraat 2 Voorschoten

Bram Limburgstraat 2, 2251 RR Voorschoten

115 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Bram Limburgstraat 2 is een tussenwoning in Voorschoten, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 116 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
116 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bram Limburgstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bram Limburgstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
107.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
18.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Voorschoten

2715 Inwoners
1115 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1115 Woningvoorraad
€607.000 Gem. woningwaarde Starrenburg
79% Koopwoningen
3.983 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bram Limburgstraat 2

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Bram Limburgstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Bram Limburgstraat 2?

De prijsindicatie voor Bram Limburgstraat 2 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Starrenburg is €607.000. Dat komt neer op circa €5.278 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bram Limburgstraat 2 zich tot de wijk Starrenburg?

Bram Limburgstraat 2 is een tussenwoning van 115 m² in de wijk Starrenburg. De buurt telt 1.115 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bram Limburgstraat 2?

Bram Limburgstraat 2 is een tussenwoning in Starrenburg, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bram Limburgstraat 2 vergeleken met de buurt?

Bram Limburgstraat 2 heeft 115 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 116 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Starrenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bram Limburgstraat 2 en wat betekent dat?

Bram Limburgstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bram Limburgstraat 2?

Bram Limburgstraat 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Starrenburg?

De wijk Starrenburg in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Starrenburg?

Vanuit Bram Limburgstraat 2 in Starrenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.