Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 292 m²
- Inhoud
- 663 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
- Badkamers
- 2
- Ligging
- on_quiet_road, in_residential_district
Cor van Osnabruggelaan 78 is een hoekwoning in Voorschoten, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 292 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cor van Osnabruggelaan 78
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.9 kmZeer ruime (200m²) woning met 5 slaapkamers en 2 badkamers te huur voor minimaal 1 jaar.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Cor van Osnabruggelaan 78 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Starrenburg is €607.000. Dat komt neer op circa €3.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCor van Osnabruggelaan 78 is een hoekwoning van 201 m² in de wijk Starrenburg. De buurt telt 1.115 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.983 inwoners per km².
Cor van Osnabruggelaan 78 is een hoekwoning in Starrenburg, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Cor van Osnabruggelaan 78 heeft 201 m² woonoppervlakte en 663 m³ inhoud. Het perceel is 292 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Starrenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cor van Osnabruggelaan 78 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.94 kg/jaar.
Cor van Osnabruggelaan 78 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Starrenburg in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Cor van Osnabruggelaan 78 in Starrenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.