Eengezinswoning, hoekwoning Koperwieklaan 57 Voorschoten

Koperwieklaan 57, 2251 NS Voorschoten

127 m² Bouwjaar 1980 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Koperwieklaan 57 is een eengezinswoning, hoekwoning in Voorschoten, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 179 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
179 m²
Inhoud
512 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Koperwieklaan 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koperwieklaan 57

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.65 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Voorschoten

1585 Inwoners
715 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
783 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Bijdorp
64% Koopwoningen
4.801 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koperwieklaan 57

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Koperwieklaan 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Koperwieklaan 57?

De prijsindicatie voor Koperwieklaan 57 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Bijdorp is €454.000. Dat komt neer op circa €3.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koperwieklaan 57 zich tot de wijk Bijdorp?

Koperwieklaan 57 is een eengezinswoning, hoekwoning van 127 m² in de wijk Bijdorp. De buurt telt 783 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koperwieklaan 57?

Koperwieklaan 57 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bijdorp, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koperwieklaan 57 vergeleken met de buurt?

Koperwieklaan 57 heeft 127 m² woonoppervlakte en 512 m³ inhoud. Het perceel is 179 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bijdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koperwieklaan 57 en wat betekent dat?

Koperwieklaan 57 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koperwieklaan 57?

Koperwieklaan 57 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Bijdorp?

De wijk Bijdorp in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bijdorp?

Vanuit Koperwieklaan 57 in Bijdorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2 km.