Eengezinswoning, tussenwoning Rembrandtlaan 176 Voorschoten

Rembrandtlaan 176, 2251 HD Voorschoten

90 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Rembrandtlaan 176 is een eengezinswoning, tussenwoning in Voorschoten, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
296 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 176

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtlaan 176

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
194.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
381.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
86.84 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (67.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Voorschoten

3780 Inwoners
1760 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1812 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Vlietwijk
45% Koopwoningen
7.464 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtlaan 176

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Rembrandtlaan 176

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtlaan 176?

De prijsindicatie voor Rembrandtlaan 176 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Vlietwijk is €341.000. Dat komt neer op circa €3.789 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtlaan 176 zich tot de wijk Vlietwijk?

Rembrandtlaan 176 is een eengezinswoning, tussenwoning van 90 m² in de wijk Vlietwijk. De buurt telt 1.812 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.464 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtlaan 176?

Rembrandtlaan 176 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vlietwijk, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rembrandtlaan 176 vergeleken met de buurt?

Rembrandtlaan 176 heeft 90 m² woonoppervlakte en 296 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Vlietwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtlaan 176 en wat betekent dat?

Rembrandtlaan 176 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-09-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 86.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtlaan 176?

Rembrandtlaan 176 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 67 m².

Hoe is de woningmarkt in Vlietwijk?

De wijk Vlietwijk in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vlietwijk?

Vanuit Rembrandtlaan 176 in Vlietwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.