Streetview Koningin Julianalaan 36 Voorschoten

Koningin Julianalaan 36, 2251 EA Voorschoten

138 m² Bouwjaar 1956 Label C

Koningin Julianalaan 36 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m² en een perceel van 169 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
169 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianalaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianalaan 36

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Voorschoten

740 Inwoners
435 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
437 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Centrum
41% Koopwoningen
6.011 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Julianalaan 36

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Koningin Julianalaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianalaan 36?

De prijsindicatie voor Koningin Julianalaan 36 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €393.000. Dat komt neer op circa €2.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianalaan 36 zich tot de wijk Centrum?

Koningin Julianalaan 36 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 437 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianalaan 36?

Koningin Julianalaan 36 is een woonhuis in Centrum, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningin Julianalaan 36 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianalaan 36 heeft 138 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianalaan 36 en wat betekent dat?

Koningin Julianalaan 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Koningin Julianalaan 36 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Julianalaan 36: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.