Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 1135 m²
Kniplaan 24 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en een perceel van 1135 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €857.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kniplaan 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €857.000. Dat komt neer op circa €6.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKniplaan 24 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².
Kniplaan 24 is een woonhuis in Buitengebied, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kniplaan 24 heeft 136 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1135 m². In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €857.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kniplaan 24 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-08-28. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Buitengebied in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €857.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Kniplaan 24 in Buitengebied bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kniplaan 24: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 4.1 km.
Recreatie nabij Buitengebied: restaurant (0.7 km), cafe (2.5 km).