Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 36 m²
- Perceeloppervlakte
- 50 m²
- Inhoud
- 100 m³
- Kamers
- 1
Veurseweg 215 R is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m², een perceel van 50 m² en 1 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €857.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veurseweg 215 R
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €857.000. Dat komt neer op circa €23.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeurseweg 215 R is een woonhuis van 36 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².
Veurseweg 215 R is een woonhuis in Buitengebied, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Veurseweg 215 R heeft 36 m² woonoppervlakte en 100 m³ inhoud. Het perceel is 50 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €857.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Veurseweg 215 R heeft 1 kamers.
De wijk Buitengebied in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €857.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Veurseweg 215 R in Buitengebied bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veurseweg 215 R: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 4.1 km.
Recreatie nabij Buitengebied: restaurant (0.7 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Veurseweg 215 R bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.