Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Rijnsburgerweg 4 516 Voorhout

Rijnsburgerweg 4 516, 2215 RA Voorhout

132 m² Bouwjaar 2003 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Rijnsburgerweg 4 516 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Voorhout, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 433 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
433 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgerweg 4 516

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnsburgerweg 4 516

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (263.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Voorhout

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Voorhout

180 Inwoners
3.5 Gem. huishoudensgrootte
152 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Over de Brug
7% Koopwoningen
1.650 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnsburgerweg 4 516

Vergelijkbare woningen in Voorhout

Veelgestelde vragen over Rijnsburgerweg 4 516

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgerweg 4 516?

De prijsindicatie voor Rijnsburgerweg 4 516 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Over de Brug is €246.000. Dat komt neer op circa €1.864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgerweg 4 516 zich tot de wijk Over de Brug?

Rijnsburgerweg 4 516 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 132 m² in de wijk Over de Brug. De buurt telt 152 woningen. Daarvan is 7% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgerweg 4 516?

Rijnsburgerweg 4 516 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Over de Brug, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rijnsburgerweg 4 516 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgerweg 4 516 heeft 132 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 433 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Over de Brug ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnsburgerweg 4 516 en wat betekent dat?

Rijnsburgerweg 4 516 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnsburgerweg 4 516?

Rijnsburgerweg 4 516 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 263 m².

Hoe is de woningmarkt in Over de Brug?

De wijk Over de Brug in Voorhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 7% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Over de Brug?